Apie mus

         Autonuoma.net – inovatyvi, naujo požiūrio bei kitų galimybių įmonė teikianti transporto nuomos paslaugą visoje Lietuvoje ir užsienyje. Automobilių nuomos paslaugas siūlanti išskirtiniu požiūriu į klientą ir į siūlomą paslaugą. Autonuoma.net teikiamų paslaugų spektras: lengvųjų automobilių trumpalaikė ir ilgalaikė nuoma, bei automobilių nuoma su vairuotoju. Turėdami profesionalią komandą ir platų automobilių parką galime nuomai pasiūlyti ekonominius, standartinius ir prabangius automobilius.

Transporto priemonių paslaugų sąrašą nuolatos atnaujiname ir plečiame ieškodami naujovių, bei inovacijų sėkmingam ir patikimam klientų aptarnavimui.

Nuomojami automobiliai yra saugūs, techniškai tvarkingi, bei komfortiški. Auto parkas periodiškai tikrinamas sertifikuotuose servisuose.

Autonuoma.net ne tik teikia transporto priemonių nuomos paslaugą, bet ir pasitinka svečius oro uostuose, stotyse ar kitose vietose. Profesionalūs, paslaugūs, didelę vairavimo patirtį turintys vairuotojai užtikrins Jūsų kelionės saugumą ir komfortą.

Autonuoma.net Vizija

Tapti pirmaujančia, konkurencinga transporto ir automobilių nuomos paslaugas teikiančia tarptautine kompanija suteikiančia klientams profesionalų ir patogų aptarnavimą Lietuvoje ir užsienyje.

Autonuoma.net Misija

Teikti aukščiausios kokybės paslaugas, įsiklausant į kiekvieną klientą plėsti transporto paslaugų spektrą, sudaryti klientams gauti profesionalią konsultaciją, pagalbą ir paslaugas.

Autonuoma.net Vertybės:

 • Orientacija į klientą
  Girdėdami, pažindami ir suprasdami savo klientus, mes siekiame suformuoti jų poreikius atitinkančias paslaugas ir suteikti profesionalų aptarnavimą, nuolat didinantį klientų pasitenkinimą ir pasitikėjimą mumis.
 • Įsitraukimas
  Mes esame iniciatyvūs, kūrybingi, atsakingi ir nuolat siekiame geresnių rezultatų bei efektyvesnių sprendimų, užtikrinančių ilgalaikę įmonės sėkmę.
  Mes didžiuojamės savo kompanija.
 • Bendradarbiavimas
  Mes padedame vieni kitiems, pasitikime, gerbiame vieni kitus, suteikiame grįžtamąjį ryšį, esame atviri ir sąžiningi komunikuodami.
  Efektyvus komandinis darbas ir bendradarbiavimas su klientais, tiekėjais ir kolegomis yra mūsų sėkmės pagrindas.
 • Nuolatinis tobulėjimas
  Mes esame atviri naujovėms ir suinteresuoti nuolatiniu asmeniniu profesiniu tobulėjimu.
  Mes nuolat ieškome būdų, kaip pagerinti tai, ką darome, tobulindami procesus bei sistemas ir diegdami rinkoje esamas naujoves.